↑ Powrót do Konferencje

Konferencja 2012

W dniach 14-16 maja 2012r. w Unieściu, odbyła się Konferencja Studentów i Młodych Pracowników Nauki zorganizowana przez Katedrę Podstaw Informatyki i Zarządzania oraz Naukowe Koło Studentów „Omega”. Goście reprezentowali Akademię Techniczno – Humanistyczną z Bielska Białej, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ze Szczecina, Politechnikę Lubelską, Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Poznaniu, Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie, Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni oraz rodzimą Politechnikę Koszalińską.

Należy podkreślić, że obrady zaszczycił swoją obecnością JM Rektor Politechniki Koszalińskiej Tadeusz Bohdal. Patronat nad Konferencją objął Dziekan Wydziału Elektroniki i Informatyki PK Mirosław Maliński, który był również obecny na konferencji.

konferencja 2012

Wśród gości należy wyszczególnić obecność Pana Bartosza Chrabskiego (IBM), który w ostatnim dniu przeprowadził szkolenie z oprogramowania Rational Team Concert, oraz zachęcał do naukowej współpracy z Uniwersyteckim centrum Kompetencyjnym utworzonym na Politechnice Gdańskiej (a obecnie tworzonym na Politechnice Koszalińskiej). Opiekunem centrum jest Prof. dr hab. inż. Cezary Orłowski (pracownik naszej Katedry).

Warto nadmienić również, że spotkanie w Unieściu pozwoliło nawiązać bliższą współpracę Koła Naukowego „OMEGA” oraz Koła Badań Technologii Informatycznych „ITeam” (Politechnika Gdańska).

Dziękujemy wszystkim za obecność.

Link do galerii zdjęć:
https://picasaweb.google.com/101072708234287141506/Konferencja_2012_Uniescie?authuser=0&feat=directlink