«

»

gru 15 2014

Konkurs PTZP – Wyniki

Dnia 4.11.2014r. odbyło się posiedzenie Komisji w sprawie konkursu na najlepszą pracę dyplomową Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją w oddziale Koszalińskim, obronioną w roku akademickim 2013/2014.

Komisja Konkursowa w składzie:
1. prof dr hab. inż. Jarosław Plichta – przewodniczący
2. prof dr hab. inż. Marian Kopczewski
3. prof. dr hab inż. Zbigniew Banaszak
4. dr inż. Paweł Sutowski
5. mgr inż. Eryk Szwarc
bazując na przygotowanych recenzjach, wybrała najlepszą pracę dyplomową:

Piotr KAZUSEK: Projekt procesu technologicznego części tłoczonych z zastosowaniem analizy jakości FMEA.
Laureat obronił pracę w październiku 2014 roku na specjalności magisterskiej Zintegrowane systemy projektowania i wytwarzania (Katedra Inżynierii Produkcji – Wydział Mechaniczny – Politechnika Koszalińska). Praca pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Jarosława Plichty.

Wyróżnienia otrzymali:
Tomasz MIKOŁAJCZYK za pracę pt.: Zastosowanie technologii przetwarzania w chmurach do przedwdrożeniowej symulacji infrastruktury IT. Wyróżniony obronił pracę dyplomową w maju 2014 roku na specjalności magisterskiej Technologie multimedialne i programowanie wielordzeniowe (Katedra Systemów Multimedialnych i Sztucznej Inteligencji – Wydział Elektroniki i Informatyki – Politechnika Koszalińska). Praca pod przewodnictwem dr inż. Krzysztofa Bzdyry.
Natalia KARWECKA za pracę pt.: Internetowy serwis informacyjny Katedry. Wyróżniona obroniła pracę dyplomową w maju 2014 roku na specjalności inżynierskiej Informatyka w zarządzaniu (Katedra Podstaw Informatyki i Zarządzania – Wydział Elektroniki i Informatyki – Politechnika Koszalińska). Praca pod przewodnictwem dr inż. Krzysztofa Bzdyry.

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie w przyszłym roku.